pátek 25. prosince 2015

OUR CHRISTMAS...

...přidávám ukázku z našeho Štědrého dne, příspěvek jsem chtěla vložit už včera, ale samozřejmě jsem všechno dodělávala na poslední chvíli, tak až dnes. Fotky jsou nápadně podobné těm loňským, kdo chce, může hledat pět rozdílů ;-)...

...jak už jsem psala dříve, ozdoby na stromeček jsem volila takové, aby se líbily dceři, takže jsem použila svoje ptáčky, peříčka a korálky, k tomu pár šišek a opravdových peříček, a protože u nás bylo vždy zvykem dávat na stromeček čokoládové kolekce, přidala jsem pro dceru (i pro partnera) několik čokoládových medvídků. Stromeček máme bez světýlek, protože jsem je nedávno tak dokonale uklidila, že prostě nejsou ;-). I se samotným stromkem to bylo letos napínavé, nějak jsme si s partnerem neporozuměli a původně přinesl borovici (se třemi patry a lepšími časy už za ní), z čehož jsem se trošku zhroutila. Samozřejmě vím, že je to naprostá malichernost a měla bych si vážit toho, že jsme všichni pohromadě a zdraví, ale i přesto jsem to nějak nemohla unést...

...dárky jsem letos balila do stříbrného papíru, který mi zbyl z loňska, a do nádherného oboustranného papíru od House Doctor, jsem z něho úplně unešená a nejspíš si kousek zarámuju. Prostřeno jsme měli také podobně jako loni, jednoduše a v duchu českých Vánoc, nechyběla šupina pod talířem, jablíčka (ve všech byla hvězda) a oříšky...

...protože byl pro mě adventní čas dost hektický, těším se, že si teď aspoň na chvilku užiju "dolce far niente" a v klidu nakouknu k ostatním bloggerkám, kamarádkám, jaké byly jejich vánoční přípravy, mám za ten měsíc co dohánět, moc mi to chybělo...

...na závěr přidávám takovou malou vánoční třešničku pro všechny své milé čtenářky. Je to video ze závěru Rybovy Vánoční mše, kterou jsme s místním sborem (jehož jsem hrdou členkou) zpívali během adventu třikrát - v Rudolfinu, na Žofíně a u nás. Ukázka je ze Žofína, přeji Vám krásné svátky...10 komentářů:

 1. Anonymní12/26/2015

  Moc pěkné Vánoce!
  Zdravím Vás. Veronika

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, to je krásný! Strašně se mi líbí ta sváteční tabule a ten papír se stromama! To jsi tiskla, nebo koupila? Nádhera.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Luci, děkuju! Papír je od House Doctor, kupovala jsem ho na ND už někdy na podzim. Je oboustranný - z jedné strany jsou ty stromy a z druhé černobílá mřížka, je pevný a lesklý a jsem z něj úplně paf! ;-) A na prostřeném stole mi chybí ubrousky ;-), chacha, celé naše Vánoce byly takto dokonale nedokonalé... ale moc děkuju a mávám!
   V.

   Vymazat
  2. Je fakt krásnej, ten bych asi nepoužila, bylo by mi ho líto:-D. Ad ubrousky - u nás to samý:)).

   Vymazat
  3. No však jsem si ho šetřila a hlídala si, aby mi ho i dost zbylo ;-). Chci si kousek zarámovat a já nevím, co ještě ;-)
   V.

   Vymazat
 3. Veru, krásné to doma máte! Ty papíry ♥ Mrkni ke mně, jak to letos vypadá u nás :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Evi, to víš, že jsem koukala hned ;-), moc mě Tvůj příspěvek potěšil! Jinak musím popořadě, Tvé adventní příspěvky jsem viděla jen z rychlíku a všechno si teď teprve pořádně pročítám a kochám se ;-)
   V.

   Vymazat
  2. Tak to jsem moc ráda, doufala jsem, že Ti udělá radost! :)) Hned jak jsem tuhle fotku dala na instagram, tak začal ptáčky někdo obdivovat :))

   Vymazat
  3. Jojo, o ptáčky je zájem ;-). Ještě jednou moc děkuju!!! Já už si konečně také založím instagram, tak se těším, že budu obdivovat Tvé fotky ;-).
   V.

   Vymazat

Pokud máte k příspěvku co říct, budu moc ráda za váš komentář, děkuji...