neděle 30. srpna 2015

NEWS IN LIVING ROOM...

...během prázdnin jsem si nastřádala nějaké deko novinky, které mi momentálně dělají radost v obýváku. (Také mi ale připomínají, že jsem stále neprovedla selekci v dekoracích, které už nepoužívám a zbytečně nám doma zabírají místo.) Peříčko v rámečku a povlak na polštář od Broste jsem ukořistila ve výprodeji u Šárky (Lucko, prosím Tě, nečti to!) a plechovou dózu By Nord mám díky nedávné slevě na Nordic Day. Kdysi jsem se o podobný typ dózy pokoušela vlastníma rukama, ale originál je originál ;-). Ještě nevím, co si do ní budu ukládat, a tak v ní mám zatím své diy podtácky. Stromů zkrátka není nikdy dost...8 komentářů:

 1. Ahoj Veru, moc hezky to u vás v obýváku vypadá! Polštářek od Broste je super a dózičky By Nord miluju, taky je mám. ;) Všechno máš čisté a jednoduché, zdá se, že se Ti na té cestě minimalismu dobře daří, nikde nejsou vidět žádné zbytečnosti. Taky o to usiluji, ale není to zrovna jednoduché. Krásné dny, Veronika. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Veru, kéž by to bylo tak jednoduché, jak to na fotkách vypadá! Nepřála bych Ti vidět mé šuplíky a skříně! Máme toho nahromaděného opravdu mnoho a postupně se to snažím minimalizovat, věci mám napůl vytříděné různě po krabicích a ty pečlivě schované (což je možná kontraproduktivní, protože kdybych je měla na očích, nutilo by mě to víc se jich zbavit). Ale jde to pomalu, když je trocha času, na některou se vrhnu a třídím, co vyhodit, co darovat, co uložit do sklepa pro strýčka Příhodu a co používat... Každopádně děkuju za pochvalu :-). Myslím na Tebe!
  V.

  OdpovědětVymazat
 3. :) krásné polštáře..jedna báseň.
  Já se teď nějak zasekla...myslela jsem když budu mít konečně novou čistou stěnu tak se do toho pustím a nějak nemám ideu to dokončit...ach jo asi to u nás v obýváku bude pořád vypadat nějak hodně minimalisticky :-D holé stěny, sedačka a stolek....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti, někdy to chce prostě čas... viz náš ložnicový koutek, tam ten strohý minimalismus trval šest let!!! Děkuju a měj se krásně!
   V.

   Vymazat
 4. Tssss. Já na ty dózy koukám už dlouho a furt nevím. Ale asi koupím tu prostřední. Máš to pěkný - až na ten polštář:-D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já právě váhala mezi prostřední a malou, nakonec to dopadlo takhle... A ten polštář je fakt děsnej, kdo by ho chtěl! ;-D
   V.

   Vymazat

Pokud máte k příspěvku co říct, budu moc ráda za váš komentář, děkuji...