středa 1. dubna 2015

EASTER DECOR...

...ještě jedno velikonoční zátiší, které nám zdobí jídelní stůl: na svou diy "Tine" podložku jsem vystavila pryskyřník, který se na mě smál před květinářstvím, uložený je do "zmačkaného" kelímku, vajíčka si hoví v mini mističce od Madam Stoltz a komu budou povědomí zajíčci, může zavzpomínat na loňské velikonoční zdobení u Šárky. Tehdy se dali zakoupit v jejím úžasném obchodě, který za loňský rok prošel velikými změnami, a i když Šárce moc fandím a její práci miluju, přece jen mi ten milý obchůdek s dekoracemi chybí...7 komentářů:

 1. To je krása!! A ty vajíčka! Pryskyřníky jsem si chtěla taky pořídit, ale paní prodavačka v květinářství mi je kvůli dceři rozmluvila, prý jsou hodně jedovatý. A to moje dítě je schopný to sníst:-D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ježiš, tak to jsem nevěděla... Ale on stejně brzy poputuje na balkon (teda až začne být zase normální počasí), chtěla jsem ho vyloženě jen na tu velikonoční parádu ;-) Jinak samozřejmě díky za pochvalu...
   V.

   Vymazat
  2. No to jen kvůli našim ochutnavačům:-D. E. je teď tak švihlá, že už by byl sežranej:-D.

   Vymazat
 2. Krásná dekorace, pryskyřníky mám moc ráda. U nás to bude letos s výzdobou horší...ale pár větviček do vázy bych mohla zvládnout :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, děkuju. Já právě až na větvičky a ten pryskyřník (a to byla náhoda, že jsem kolem něj prošla) vyhrabala všechno z loňska (diy teda nepočítám). A to jsem se ještě krotila, na Velikonoce mám docela dobrou deko-zásobu (podobně jako na Vánoce), až je mi to líto, že něco muselo zůstat v krabicích, ale zas by to bylo moc...
   V.

   Vymazat
 3. Díky za milou návštěvu na mém blogu.... teď jsem zjistila, že na ten tvůj Veroniko chodím pravidelně hihi :)))
  Hezké Velikonoce. Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I já děkuji, Evi ;-), to mám radost, však já na ten Tvůj taky jukám ;-). Krásné Velikonoce i Tobě!
   V.

   Vymazat

Pokud máte k příspěvku co říct, budu moc ráda za váš komentář, děkuji...