pátek 3. července 2015

COLLECTION OF POSTCARDS...

...vedle sbírky ubrousků se mi docela hezky rozrůstá také sbírka designových pohlednic. Hodně jsem si je oblíbila hlavně pro jejich mnohostranné využití. Jednak se perfektně hodí do našeho "speciálního" stolku, jednak je lze využít jako dekoraci kdekoliv jinde. Stačí kousek washi pásky a je to! Skvěle vypadají také ve fotorámečcích. A v neposlední řadě mohou být milým dárkem pro blízké i vzdálené ;-)...

...moji sbírku zatím tvoří zhruba třicet kousků (jsem na začátku ;-) ) pohlednic od Šárky, Veroniky a Evči. A docela často si s nimi hraju - měním v rámečcích na poličkách podle nálady nebo roční doby, lepím všude možně po bytě nebo vytáhnu ty momentálně schované a jen tak  je prohlížím, někdy jimi obdarovávám. Nejvíc pohledů mám zatím od Šárky, z její kolekce Geometry mi chybí už jenom jelen (a kdyby na mě nezbyl, mám v záloze jednoho od Verči). No, a abych nebrousila jen v českých vodách, doufám, že brzy přibudou třeba i ty úžasné od Ylvy...2 komentáře:

  1. Krásná sbírka, Veru! Jak jsem zrovna psala v jiném komentáři, pohlednice a plakáty z ma maison blanche jsou luxusní. Šárka je taková naše česká Ylva Sharp... ;) Moc se těším, až se pustí do kaligrafie, to jistě vzniknou opět krásné věci. Musím už si něco od ní konečně také pořídit, stejně tak jako od Ylvy (tam mám zálusk na tetování, to bude legrace tetování Balance na břiše v 9. měsíci... jsem zvědavá, kolik lidí si bude myslet, že je pravé :D). Zdravím a přeji hezký den, Veronika. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Veru, přesně, já jsem si pro sebe taky Šárku přejmenovala na "českou Ylvu" ;-). To Ylvy tetování je super - mě tetovačky nikdy nelákaly, ale tyhle jsou tak krásné, že možná změním názor ;-). No, to je skvělý nápad s tetováním na bříšku, doufám, že se pochlubíš nějakou fotkou ;-).
    Hezký den i Tobě!
    V.

    OdpovědětVymazat

Pokud máte k příspěvku co říct, budu moc ráda za váš komentář, děkuji...